Zielona energia

Energia elektryczna

Prąd ze źródeł odnawialnych w zasięgu Twojej ręki

Energia elektryczna


Dołącz do grona ponad 12 tysięcy naszych klientów, którzy mogą cieszyć się zieloną energią 24 godziny na dobę!
Z Hekla Energy możesz wybrać model dostaw energii elektrycznej dostosowany do swoich potrzeb. Dla naszych klientów oferujemy szereg modeli zakupu energii, pozwalających na ograniczenie kosztów oraz dodatkowe oszczędności. Obsługujemy zarówno odbiorców jak i prosumentów biznesowych i indywidualnych.


 

Cena
stała


Cena
indeksowana


Model
transzowy


Oferta szyta
na miarę


 
SKONTAKTUJ SIĘ

Niezawodność

Oszczędzasz

Prosta umowa

Kompleksowa obsługa


Małe i średnie przedsiębiorstwa


Zużywasz do 2000MWh energii rocznie i chcesz poznać naszą ofertę? Nasz doradca przeanalizuje Twoją sytuację i zaoferuje Ci rozwiązanie najkorzystniejsze dla Twojej firmy. Wybór dostawcy energii na rynku konkurencyjnym pozwala obniżyć koszt Twojej energii i nie wymaga jakichkolwiek zmian fizycznej infrastruktury. Zmianą sprzedawcy i wypowiedzeniem umowy z Twoim aktualnym dostawcą energii elektrycznej zajmiemy się całkowicie bezpłatnie, a cały proces zakończymy w okresie miesiąca od zawarcia umowy.


UZYSKAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ


Odbiorcy energochłoni


Twoje roczne zużycie energii jest większe niż 2000MWh? Szukasz elastycznego dostawcy, który przygotuje ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb? A może szukasz sprzedawcy, który zbilansuje Twoje własne, bądź partnerskie źródło energii oraz sprzeda lub odkupi pozostałą energię? Hekla Energy oferuje szereg modeli współpracy w zakresie sprzedaży, odkupu oraz bilansowania energii u odbiorców i prosumentów biznesowych. Wykorzystaj nasze doświadczenie i wybierz optymalny model współpracy .


UZYSKAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ