Idea_WME – zostań bezpiecznym prosumentem


Produkt Idea_WME skierowany jest do odbiorców indywidualnych oraz małych firm będących prosumentami energii elektrycznej. Wybierając Idea_WME stajesz się czynnym uczestnikiem rynku energii zachowując benefity dotychczasowego sposobu bilansowania. Oferta skierowana jest do klientów, którzy zakupili instalację od firmy IdeaPV w ramach produktu Idea_WME.

Jak to działa?


Dla grup taryfowych G pobierana oraz produktowana przez Ciebie energia rozliczana jest po cenach rynkowych i przechowywana w ramach Wirtualnego Magazynu Energii (WME), a ty masz prawo do odbioru energii z WME bez opłat dystrybucyjnych zmiennych w odpowiednim stosunku ilościowym w zależności od mocy instalacji. Montując instalację do 10kW możesz odebrać 80%, a dla instalacji od 10 do 50kW 70% energii zgromagdzonej w magazynie.


Dla grup taryfowych C produkt umożliwia aktywne bilansowanie energii umożliwiając jednocześnie odbiór energii z WME w innych lokalizacjach firmy w ramach specjalnie opracowanej formuły eProsument.

dokumenty

Grupy taryfowe G

energia_ico3

Grupy taryfowe C

energia_ico2

Grupy taryfowe G i C

energia_ico4

Oferta szyta na miarę


Rozliczanie Wirtualnego Magazynu Energii


W ramach WME masz możliwość wykorzystania WME przez cały rok w każdej godzinie doby. Na każdej fakturze możesz sprawdzić aktualny stan swojego magazynu na koniec miesiąca rozliczeniowego, aby odpowiednio zarządzać swoim zużyciem.