Paliwo gazowe

Gaz ziemny

Kupuj gaz sieciowy po indeksach hurtowych, niezależnie od wielkości zużycia

Gaz Ziemny


Wybierając ofertę gazu sieciowego od Hekla Energy stawiasz na elastyczność i przejrzysty model rozliczeniowy. Dzięki współpracy z naszą firmą dostajesz dostęp do indeksów rozliczeniowych po jakich dotychczas gaz mogli kupować jedynie uczestnicy rynku hurtowego. Nasza oferta skierowana jest do średnich i małych przedsiębiorstw i instytucji, które poszukują oszczędności i przejrzystych warunków. 


 


Cena
stała


Cena
indeksowana


Oferta szyta
na miarę


 
SKONTAKTUJ SIĘ

Stabilność dostaw

Oszczędzasz

Prosta umowa

Elastyczność

 


Małe i średnie przedsiębiorstwa


Jeżeli pobierasz gaz w oparciu grupy taryfowe W-3 lub W-4 i szukasz korzsytnej oferty nasz zespół doradców przeanalizuje Twoją sytuację, a następnie przedstawi Ci rozwiązanie, które najlepiej wpisuje się w realia Twojej firmy oraz branży w jakiej działasz. Zmiana dostawcy paliwa gazowego nie wymaga żadnych modyfikacji infrastruktury, a odbiorca nie ponosi również dodatkowych kosztów związanych z wypowiedzeniem i zmianą. Cały proces zmiany trwa około miesiąca od zawarcia Umowy.


UZYSKAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ


Odbiorcy energochłoni


Jeżeli posiadasz grupy taryfowe od W-5 do W-7 i szukasz elastycznego i bezpiecznego dostawcy, który przygotuje ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb to chętnie przedstawimy nasze rozwiązania. Hekla Energy oferuje kilka modeli współpracy o różnym poziomie zaangażowania i oszczędności. Dostawy oparte o ceny hurtowe i możliwość dodatkowej oszczędności przy rozliczeniach opartych nominacje da Ci przewagę konkurencyjną. Wykorzystaj nasze doświadczenie i wybierz optymalny model współpracy .


UZYSKAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ